Kurumsal

FİRMA PROFİLİ

Koçtek Nalbur ve İnşaat; Türkiye’nin 81 ilinde doğrudan ürün gönderimi sağlamaktadır. İzolasyon, Çatı ve cephe kaplama,  ısı yalıtımı, su yalıtımı ve benzer ürün çeşitlerinin gönderimini sağlamaktadır. Doğrudan toptan veya perakende olarak ürün gönderimi gerçekleştirmektedir. 

Türkiye’nin her bölgesine ulaşmak ve 7/24 hizmetimizi kesintisiz olarak devam ettirmek adına 2011 yılında “Koçtek” markasıyla internet mağazamızı hizmetinize sunduk. İnternet mağazamız ile birlikte “nalbur” , “hırdavat”, “Yalıtım”, “Yapı” ve “inşaat malzemeleri” nin yanı sıra, yapı market ve ev dekorasyon ürünlerini de sizlerle buluşturmaya başladık.

Türkiye'nin En Büyük Yapı Market Koçtek !

İnternet sitemiz üzerinden doğrudan satışını gerçekleştirdiğimiz ve yurt dışı bayisi olduğumuz markaların ürünlerine ulaşabilirsiniz. Kars ve Tekirdağ’da bulunan merkez şubemiz aracılığıyla Türkiye’nin tüm bölgelerine aynı gün içerisinde ürün gönderimi gerçekleştirmekteyiz.

Faaliyet alanı olarak genelde, yapı malzemeleri, yalıtım, nalburiye ve teknik hırdavat malzemelerinde söz sahibi kurum ve kuruluşların ana bayiliğini yaparak başlayan Koç Nalbur ve inşaat genişleyen müşteri portföyü sonrasında sektör ve müşteri ihtiyaçları temel alınarak 130.000 kalem den fazla malzeme ile yurt içinde ve uluslararası pazarlarda da kendini kanıtlamış ve çalışma alanını büyütmüştür. Yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da satışlar yaparak ülkenin milli gelirine katkılarda bulunmaktadır.

Misyonumuz:

Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her türlü ürünü; gelişen teknolojinin sağladığı en son yenilikler ile uluslararası standartlarda, belirlenen özelliklere sahip olacak şekilde, zamanında ve uygun koşullarda temin etmeyi kendine görev olarak üstlenmek ve bu görevi tüm paydaşlarımızla paylaşmaktır.

Değerlerimiz

Çalışanlarımız kurumumuzun temel taşlarıdır. Kaliteli ürün ve hizmetler tüm müşterilerimizin hakkıdır. Üstün iş ahlakı, adil ve dürüst davranış şekli ile örnek kuruluş olmaya özen göstermek, verimliliği, etkinliği, üretkenliği ve kaliteyi en ön planda tutmak, tüm iletişim araçlarını sonuna kadar kullanarak şeffaf modern ve dinamik bir yapıda faaliyetlerimizi sürdürmek.